Dostawa

Serwis Ecolovers.pl korzysta z usług firmy kurierskiej DPD oraz kuriera Poczty Polskiej, Pocztex Kurier 48.

Koszty dostawy

Koszty dostawy w sklepie Ecolovers.pl uzależnione są od sposobu płatności oraz dostawcy wybranego przez klienta. W przypadku:

- przedpłaty (płatność na konto bankowe Ecolovers.pl, przed nadaniem przesyłki), koszt dostawy wynosi 15 zł (kurier DPD) lub 11 zł (Pocztex Kurier 48),

- pobrania (płatność gotówką na ręce kuriera przy odbiorze przesyłki), koszt przesyłki wynosi 18 zł (kurier DPD) lub 13 zł (Pocztex Kurier 48).

Nr konta do wpłat oraz dane można znaleźć w zakładce O Ecolovers.pl.

Darmowa dostawa

Ecolovers.pl pokrywa koszty dostawy w przypadku, gdy wartość zakupionych produktów osiągnie minimum 200 zł.

Termin doręczenia zamówienia

Ecolovers.pl gwarantuje wysyłkę towaru (przekazanie kurierowi firmy DPD lub Pocztex Kurier 48) w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia (w przypadku opcji wyboru przedpłaty jako opcji płatności, wysyłka nastąpi nie wcześniej, niż w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym serwisu Ecolovers.pl).

Firma DPD dostarcza przesyłki na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki z Ecolovers.pl, Pocztex Kurier 48 natomiast w ciągu 48 godzin od nadania. Opóźnienia związane z czasem dostawy są niezależne od Ecolovers.pl.

Odbiór osobisty

Z myślą o mieszkańcach Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic, Ecolovers.pl oferuje również bezpłatną opcję odbioru osobistego pod adresem:

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Bohaterów Modlina 57G (Kontener)

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

O dostępności produktów w punkcie odbioru, informujemy telefonicznie oraz mailowo. W przypadku problemów z lokalizacją punktu odbioru lub jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Z radością odpowiemy na wszystkie pytania :)

 

W przypadku jakichkolwiek opóźnień, za które winę ponosi Ecolovers.pl, będziemy się z Państwem komunikować mailowo bądź telefonicznie.